נעים מאוד – אני מירב

אם טרם יצא לך להכיר אותי, אני מירב סהר 
נשואה באושר לאופיר ואם לשלוש בנותיי המקסימות: שיר, שקד ושי.
מנהלת את קבוצת הפייסבוק שיטת מירב סהר

מהרגע שאני זוכרת את עצמי נלחמתי במשקל ועשיתי אינספור סוגי דיאטות.
מכדורים, תרסיסים, ספירת קלוריות, אבקות ומה לא..
כמו בכול דיאטה, ירדתי במשקל, וכשהפסקתי, החזרתי הכול ועוד עם תוספת ריבית דה ריבית.

בלידת ביתי השניה נחשפתי לדיאטת 17 הימים ומכיוון שלא יכלתי לוותר על פחמימות כאם מניקה, התחלתי לבנות לעצמי תפריט שיתאים לצרכי ההנקה, כך שביתי תקבל את כל אבות המזון בחלב.
כך נולד הרעיון לפתח את שיטה שכוללת פחמימות כמובן ואת שאר אבות המזון. שיטה שקל לעשות אותה וכיף להמשיך לחיות איתה כי היא הופכת לדרך חיים. לימים השיטה קיבלה שם – 'שיטת מירב סהר' / 'שיטת ה-30'.

בתחילת דרכי ניסיתי את השיטה על עצמי וזה פשוט עבד. ירדתי במשקל. לאחר כמה חודשים נוצרה הזדמנות קסומה לנסות שוב ולהעמיד את ה'שיטה' למבחן נוסף, פשוט גיליתי שאני בהריון נוסף עם שי-שון הקטנה בבטן. לקחתי את ההזדמנות ב-2 ידים ועם המון רצון והעלתי במכוון כ-34 ק"ג. עברו להם תשעת החודשים והגיע שעתה לצאת ושעתי להתחיל את התהליך.
התאוששתי, יצאתי מבית היולדות, התמקמתי לי בביתי שלי (טוב, אולי נתתי לעצמי עוד כמה ימים לנוח) והתחלתי את התהליך האישי שלי שוב מההתחלה. הפעם, מדוייק יותר, מדוד יותר ועם המון קריאה ולמידה לעמוק של כל פרט ופרט. 
תהליך ירידה במשקל זה לא תהליך קל וזה לא תהליך פשוט. מעבר לפעולות שאנחנו צריכות לעשות מידי יום יש גם עבודה מנטאלית. אנחנו נופלות וזה בסדר ליפול. וגם אני נפלתי לא מעט פעמים. הקסם הוא בהתמדה. בכל פעם שנפלתי, זכרתי שזו רק נפילה ואני יכולה לחזור לעצמי מיד באותו הרגע.

בסוף התהליך ירדתי את ה-כ-ל. זה לקח לי פחות או יותר 9 חודשים ואין מאושרת ממני. זהו, השיטה עובדת. עכשיו אני צריכה לגייס בנות נוספות איתי שינסו את השיטה. 
נמצאו הבנות היקרות והתחלתי בליווי אישי צמוד של כמה בנות שגם הן ירדו במשקל. 

בתחילת דרכי ליוויתי עשרות בודדות בליווי אישי ובקבוצות קטנות
בהמשך, כאשר השיטה השתדרגה עוד ועוד, נוספו אמצעים טכנולוגים למעקב והיכולת ללוות מאות נשים בו זמנית, נפתחו קבוצת הליווי העוצמתיות. יכולתי ללוות במקביל ולתת תמיכה מלאה למאות בנות בו זמנית ולהוביל אותן לירידה משמעותית במשקל. 

לקראת סוף 2019, יצאתי להעשרה. הייתי רעבה לידע נוסף. לקחת את זה עוד כמה שלבים קדימה ויצאתי ללימודים במכללת וינגייט. סיימתי בהצלחה עם תעודת מאמנת כושר מוסמכת מטעם וינגייט.
למדתי המון, חקרתי כיוונים בנוסף והעשרתי את התוכנית עוד ועוד. 

כיום, נכון ל2021 שלאחר תקופת הקורונה, אני בת 38, גרה בהרצליה עם משפחתי האהובה וחיה את אורח החיים בשיטת מירב סהר.

חשוב לי לומר, זה לא משנה כמה תרדי במשקל בספירת נקודות, ללא פחמימות, ארוחות מוכנות וכו'… בסופו של דבר תצטרכי להפסיק להיות בדיאטה ותחזרי לכמויות רגילות מבלי לספור וללא הקפדה.

שיטת מירב סהר באה בעצם ללמד אותך איך לבשל בריא יותר ומהיר יותר.
כדי להצליח, צריך להתמיד בדרך ואם אפשר לעשות את זה בצורה בריאה ומאוזנת בכל אבות המזון, אז למה לא בעצם?

את השיטה פיתחתי על סמך ניסיוני האישי. זו שיטה שעבדה בשבילי ובאמת שיכולה לעבוד עבור כל אחד ואחת. מאוד נוח להתמיד בה לאורך זמן ולהפוך אותה לאורח החיים שלך כי היא מאוד פשוטה.

האתר:
הקמתי את האתר במטרה לחלוק איתכן את השיטה, לעזור לכן לרדת במשקל ולקחת שליטה על הגוף שלכן.
יש בונוס קטן, את על הדרך תלמדי לנהל אורח חיים בריא שישפיע באופן ישיר על הנפש של כל אחד ואחת מכם, כבר אמרו את זה לפני "נפש בריאה בגוף בריא".

הולך איתי תמיד: "רק את יכולה לקחת שליטה על המחשבה שלך, תאמיני שאת יכולה והדרך אל המטרה סלולה עבורך".

מאחלת לך הצלחה מרובה

אוהבת,
מירב סהר

x

שכחתי סיסמה